Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/staszow/domains/sig.staszow.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/staszow/domains/sig.staszow.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/staszow/domains/sig.staszow.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 291 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/staszow/domains/sig.staszow.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 291 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/staszow/domains/sig.staszow.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 291 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/staszow/domains/sig.staszow.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 291 Laureaci „Stambułki Staszowskiej” – Staszowski Ośrodek Wspierania i Integracji Przedsiębierczości SIG

Laureaci „Stambułki Staszowskiej”

KATEGORIA I „Jednostka organizacyjna/firma mająca największy wpływ na rozwój gospodarczy na terenie powiatu staszowskiego”

2001: Elektrownia im. T. Kościuszki w Połańcu
Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. w Grzybowie
Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak

2002: BTBB Sp. z o.o. w Grzybowie
Zakład Gazowniczy Oddział w Sandomierzu

2003: Huta Szkła Gospodarczego w Grzybowie – Tadeusz Wrześniak
Polprzem Sp. z o.o. Połaniec

2004: Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A.- Rejon Energetyczny w Staszowie
Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. w Grzybowie

2005: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Staszowie

2006: Vestio Sp. z o.o.

2007: Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. w Grzybowie

2008: ENREM Połaniec Sp. z o.o.
Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. w Grzybowie

2009: „Wienerberger” Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
Firma Handlowo Usługowa „Sprzętkom” Andrzej Seweryn, Krzysztof Seweryn Staszów

2010: Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu Kopalnia Jurkowice- Budy „Dersław” Sp z o.o. Połaniec

2011: GDF SUEZ Energia Polska S.A.
Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. w Grzybowie
Firma Odzieżowa „BARBARAS” Marcin Skowron

2012: GDF SUEZ Bioenergia” SP. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wiertniczo-Inżynieryjne „Hydrowiert” Sp. z o.o. w Osieku
Zarząd Dróg Powiatowych w Staszowie

2013: Nadleśnictwo Staszów

Huty Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak

2014: Miasto i Gmina Połaniec

Zakład Remontowo-Budowlany Adma Rytwiany – Marian Macias

2015: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A

2016:

Gmina Staszów

EKOPLON spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

 

KATEGORIA II „Jednostka organizacyjna/firma, która osiągnęła znaczny postęp w rozwoju w poprzednim roku”

2001: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „BALKAR” S.C.
„GMC” Sp. z o.o. w Staszowie

2002: Zakład Usług Handlowych Stefan Żogała
„Ekoplon” S.A. Grabki Duże

2003: Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „ANPOL” Sp. z o.o.
w Staszowie – Andrzej Kosiór
Staszowskie Centrum Medyczne w Koniemłotach

2004: Zakład Remontowo – Budowlany „ADMA”
Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy „Cztery Wiatry” w Korytnicy

2005: Montanex Sp. z o.o. w Staszowie
Hurtownia „Domino” w Staszowie
Zakład Remontowo Budowlany Mieczysław Dudek z Połańca

2006: Zakład Remontowo Budowlany „ADMA” Rytwiany
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SUBOR

2007: Firma Transportowo – Budowlano – Drogowa „DYLMEX” Tomasz Dyl

2008: Import Eksport Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Piotr Sobieniak
Firma Handlowo – Usługowa „SKOWRON” Pokrycia Dachowe (2008)

2009: Zakład Produkcji Blachodachówek i Trapezów „Nowax” Sp. j.
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych „A-Z Elektryka” Grzegorz Leszczyński

2010: „GMC” Sp. z o.o.
Zakład Remontowo – Budowlany „BUDKOM” z Oleśnicy
„Rak – Pol” Sp. z o.o.

2011: Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „ADMA” Sp.j. w Staszowie,
Zakład Przetwórstwa Drzewnego „Las-Kop” Sp. j.

2012: Intester” Sp. z o.o. GRZYBÓW
Firma Handlowo – Usługowa „Sama”

2013: Staszowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Koniemłotach

Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Dziuba

Gospodarstwo Ogrodnicze Renaty i Krzysztofa Podsiadło Beszowa

2014: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie

Zakład Remontowo-Budowlany Darbud – Adam Darowski

2015: Staszowski Ośrodek Kultury

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „BED-BUD” Robert Bednarski

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

2016:

Firma Handlowo Usługowa ‚Węglo Bud” Maria Śnios

Zakład Kamieniarski „MIKLAŚ – GRANIT” Tadeusz Miklaś

Usługi Transportowe – Krzysztof Orszulak

 

KATEGORIA III „Jednostka organizacyjna/firma, która wdrożyła nowoczesne systemy zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem”

2000: „ENREM – POŁANIEC” Sp. z o.o.

2001: „Intelster” Sp. z o.o.

2002: Jan Marcin Popiel „Zespół Pałacowy” Kurozwęki

2003: „Zakład Uboju i Produkcji Wędlin” Teresa i Andrzej Gajek

2004: Zakład Usługowo Handlowy Przetwórstwa Rybnego „Akwen III” Sp. j.
„Varmil” Sp. z o.o. Rytwiany

2005: „Elpologistyka” Sp. z o.o. w Połańcu
„Zakład Uboju Zwierząt Rzeźnych i Produkcji Wędlin” Barbara Adaś
w Sichowie Dużym

2006: Komenda Powiatowa Policji w Staszowie,
Elporem Sp. z o.o. w Połańcu

2007: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Staszowie

2008: Balkar – Tech Sp. z o.o. w Staszowie
Zakład Instalacji Elektrycznych Wiesław Kopeć

2009: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie
„Elpoeko” Sp. z o.o. w Połańcu

2010: „Dom i Biblioteka Sichowska” im. Krzysztofa i Zofii Radziwiłłów Sp. z o.o.
Sichów Duży
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Staszowie

2011: Bank Spółdzielczy w Staszowie,
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  „KARABELA” Sp. z o.o.

2012: EKOPLON” S.A
Przychodnia Rodzinna w Staszowie
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Połańcu

2013: Sklep stacja obsługi pojazdów Rafał Dyl

Zakład Transportu Energetyki w Połańcu Sp. z o.o.

F.H.U. „SKOWRON” Pokrycia Dachowe

2014: Zakład Energetyki Cieplnej Spółka Gminy z o.o. w Staszowie

PPHU „SUBOR” Zakład Pracy Chronionej

PAŁAC ŁAZIENKOWSKI Dariusz Chałoński

2015: Powiatowe Centrum Sportowe w Staszowie

Ekopol-Ż Sp. z o.o. w Połańcu

2016:

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Połańcu Sp. z o. o.

MN Studio Mariola i Norbert Szostak

„Metal Dom” Tomasz Krasa

 

KATEGORIA IV „Jednostka organizacyjna będąca wyróżniającą się placówką handlowo usługową”

2000: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Sojda” w Staszowie

Zakład Usług Transportowych „Sprzętbud”

2001: PHU Progres Hurtownia Wielobranżowa Jan Suska

2002: Hurtownia Wodno-Kanalizacyjna „Bel–Pol”
FHU „Multi – Max” Joanna Nasternak

2003: Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Staszowie

2004: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Sojda” w Staszowie,
Zakład Usług Transportowych „Sprzętbud” w Staszowie

2005: Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe „Pod Zegarem”
Sp. z o.o. w Staszowie
Apteki Tomasz Kasperkiewicz Staszów

2006: Przedsiębiorstwo LZ Drzymalscy
PHU „Mazagum” R. Maderski, W. Zapart sp.j. w Staszowie

2007: Restauracja Perła – Aneta i Adam Strojny

2008: Restauracja „Winnica” Połaniec
Sieć Hurtowni „LUX” Artur Garbacki

2009: Hurtowania Materiałów Budowlanych – Andrzej Opałka
P.H.U. SZOSTAKDRUK
„Instal-Tech” Sp. j. Grzybów

2010: „Kastel” Świętokrzyska Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.
Hurtownia „Sokół III” Sławomir Gaweł
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Paweł Chałoński

2011: „Sklep warzywno-owocowy” Zofia Firmanty
„Foto Studio” Zakład Fotograficzny Jacek i Marek Sobieniak

2012: Firma Handlowo-Usługowa „ Duet” s.c. Jerzy Kwiecień, Witold Kwiecień
„Zakład Uboju i Produkcji Wędlin” – WIESŁAW DYL

2013: Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych i Przemysłowych „Insmont” Bąk Edward

Usługi Transportowe Bednarski Henryk

Sklep Przemysłowy Bohdan Juszczyk

2014: Zakątek Świętokrzyski w Sielcu

Bednarski Henryk Usługi Transportowe

BAR” na stacji paliw BP L. i Z. Drzymalski

2015: Firma Handlowo-Usługowa „Lidar” Dariusz Lipiński

“Zniczek” Jerzy Wielgus

ZIDMA TRANS Transport Osobowo – Towarowy, Zbigniew Wiącek

2016:

„Almex” Adrian Belusiak

Gospodarstwo Rybackie BRODY Szymański Krzysztof

 

KATEGORIA V „Osoba, której działalność menadżerska i społeczna jest zgodna z celami statutowymi Staszowskiej Izby Gospodarczej”

2000: Katarzyna Ptaszkiewicz

2001: Janusz Jankowski

2002: Izydor Grabowski

2003: Franciszek Wołodźko

2004: Posłanki SLD:

Małgorzata Winiarczyk –Kossakowska

Bożena Kizińska

Poseł PSL Czesław Siekierski

2005: Stowarzyszenie Inicjatywa Kulturalno-Oświatowa „Prospero” w Staszowie

Nadleśniczy Nadleśnictwa Staszów, Adam Lubera

2006: Romuald Garczewski

2007: Katarzyna Ciepiela

2008: Diecezjalny Ośrodek Kultury i Edukacji „Źródło” w Rytwianach
Spółdzielnia Producentów Owoców „DOBRYSAD” w Szydłowie
Towarzystwo Informatyczne „INFart”

2009: Tadeusz Wrześniak

2010: Adam Jarubas – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
Stowarzyszenie „Bezpieczny Powiat Staszowski”
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Staszowie

2011: Izydor Grabowski,
Fundacja Wspomagania Oświaty w Połańcu

2012: Bożentyna Pałka-Koruba
Tadeusz Wrześniak
Andrzej Patalong
Marian Kosowicz
Jan Suska
Jan Marcin Popiel
Adam Lubera
Władysław Dyl
Lucjan Zaczkowski
Wiesław Kot
Sławomir Migalski
Andrzej Wawrylak
Józef Juszczyk

2013: Powiatowy Zespół Doradców Metodycznych -Dyr. Sławomir Maj

Maria Budzińska Zakład Odzieżowy Sp. z o.o. MODAR

2014: Kazimierz Kotowski – Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego

Andrzej Kruzel – Starosta Staszowski

Społeczna Szkoła Muzyczna im. St. Moniuszki w Staszowie

Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości

2015: Beata Skowron – F.H.U. „Skowron” Pokrycia Dachowe

Małgorzata Szmyrgała – kierownik i choreograf zespołów artystycznych KLEKS ze Staszowa

2016:

dr. n. med. Marek Tombarkiewicz – wiceminister w Ministerstwie Zdrowia

Orkiestra Huty Szkła Gospodarczego Tadeusza Wrześniaka

Staszowska Izba Gospodarcza